Rowink
Pozrite si aj naše dalšie projekty v Rovinke a Bratislave za skvelé ceny. Prejsť na www.rowink.sk Prejsť na www.winehills.sk
X
O PROJEKTE

Nie je žiadna novinka,
čo všetko ponúka
Rovinka

Rovinka ponúka vynikajúcu lokalitu pre kúpu nehnuteľností. Niet preto divu, že čoraz viac investorov sa na okres pozerá ako na vynikajúcu investičnú príležitosť.

Prevezme sa spolu do Rovinky

7 minút autom
OD BRATISLAVY
164.900€
CENY OD
Štandard
V CENE HYPOTÉKY

V Rovinke na vás čaká

Priateľská susedská
atmosféra

V Sunny Home vám ponúkame úžasné komunitné bývanie, kde si každý nájde príjemných susedov či už sa rozhodnete venovať športu alebo si vychutnať pokojné posedenie a príjemnú debatu so susedmi.

Voľný čas plný
radosti

V Rovinke vás očarí prírodné prostredie, ktoré je dokonalým miestom na oddych a využitie voľného času. Úžasné ihriská venované rôznym hrám a športom, kde si môžete naplno užívať radosť z pohybu.

Rajom pre
športovcov

V Rovinke sa nachádza príroda s bohatou sieťou prekrásnych turistických chodníkov a cyklotrás. Toto miesto je rajom pre milovníkov prírody a športu.Rovinka vám ponúka aktívne strávenie voľného času.

Bohatá zeleň
a susedské vzťahy.

Rovinka v sebe nesie neodolateľný a útulný charakter, ktorý vďačí moderným, nízkopodlažným bytovým domom a rozkvitajúcej zelene, ktorá sa v rámci tohto komplexu nádherne rozrastá.

O projekte

Filozofia
Sunny Home

Sunny Home je ako dychajúci organizmus, ktorý sa prirodzene rozrastá, no vždy s úctou k prírode a v harmónii s ňou. Táto oáza pokoja je pripravená privítať množstvo nových obyvateľov, ktorí tu nájdu svoje vytúžené miesto. Bývanie v blízkosti Bratislavy pripravené priniesť aktívny a pokojný životný stýl do života každého, kto sa rozhodne tu bývať.

Sunny home

Developer
Sunny Home

V New Realitiy sa špecializujeme na budovanie malých štvrtí a susedstiev na miestach, kde to dáva zmysel. Vytvárame moderný a príjemný urbanizmus. K zákazníkom a partnerom sa správame vždy čestne, otvorene a priamo.

15
rokov skúseností
30
zrealizovaných projektov
100
tisíc postavených m²
5000+
spokojných obyvateľov

Naše ďalšie projekty

DOKONČENÁ
2017
Galéria Lužná

Galéria Dunajská Lužná, 79 bytov v projekte.

DOKONČENÁ
2016
Alej Jabĺčko

Štvorpodlažný rezidenčný projekt v Dunajskej Lužnej, ktorý ponúkal 72 bytov.

DOKONČENÁ
2020
Grunder Residence

Projekt Grunder Residence v Dunajskej Lužnej s 58 bytmi.